Infolinia

506 459 699

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Lista wykładowców

 • dr n.med. Maciej Żarow
  no_photo
  Absolwent Uniwersytetu Sammelweisa w Budapeszcie. W latach 1998 – 2005 był pracownikiem Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum. W 2003 roku obronił z wyróżnieniem pracę doktorską. Obecnie jest kierownikiem Kliniki Stomatologicznej Dentist w Krakowie. W swojej praktyce zajmuje się stomatologią estetyczną, protetyką i endodoncją. Dr Żarow to znany wykładowca krajowych i zagranicznych kongresów. Prowadzi specjalistyczne kursy dla lekarzy praktyków.
 • dr n. med. Maciej Kuźmiński
  12
  Absolwent Akademii Medycznej w Łodzi z 1995 roku. W tym roku rozpoczął pracę w Akademii Medycznej w Łodzi oraz w swoim gabinecie. . Za swoją pracę doktorską otrzymał Nagrodę Zespołową Ministra Zdrowia i Indywidualną Nagrodę Naukową.  Prowadzi od wielu lat kursy i wykłady w Polsce i za granicą z zakresu endodoncji, które cieszą się wielkim powodzeniem. Autor wielu prac naukowych. 
 • dr n. med. Joanna Łaszkiewicz
  13
  Absolwentka Akademii Medycznej w Łodzi z 1992 roku. Również w  tym roku rozpoczęła pracę w Instytucie Stomatologii Akademii Medycznej jako asystent. Jest adiunktem w Zakładzie Stomatologii Zachowawczej Katedry Stomatologii Zachowawczej, Endodoncji i Periodontologii Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Prowadzi własną praktykę stomatologiczną. Pracę doktorską obroniła w 2000 r. Prowadzi kursy dla lekarzy stomatologów w kraju i zagranicą.
 • dr n. med. Aneta Ostrowska
  14
  Absolwentka Uniwersytetu Medycznego z 2005 roku. Po stażu rozpoczęła studia doktoranckie na UM w Łodzi. W 2011 roku obroniła z wyróżnieniem pracę doktorską.  Kontynuuje pracę naukowo-dydaktyczną jako asystent w Zakładzie Stomatologii Zachowawczej UM w Łodzi. Obecnie jest w trakcie specjalizacji ze stomatologii zachowawczej z endodoncją. Prowadzi szkolenia i wykłady dla lekarzy z zakresu endodoncji. Autorka prac naukowych, uczestnik kursów i szkoleń w kraju i za granicą.
 • dr n. med. Michał Bednarski
  15
  Studia na Akademii Medycznej w Łodzi ukończył w 2002 roku.  W roku 2009 obronił z wyróżnieniem pracę doktorską dotyczącą mikrobiologii endodontycznej. W roku 2013 uzyskał tytuł specjalisty stomatologii zachowawczej i endodoncji. Prowadzi szkolenia z zakresu endodoncji  oraz pracy z mikroskopem dla lekarzy w Polsce i zagranicą (Chorwacja, Słowacja, Rumunia, Grecja, Tajlandia). Ponadto sam podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w kongresach naukowych, sympozjach i kursach doskonalących, głównie z zakresu endodoncji, mikrochirurgii periodontologicznej  oraz protetyki i stomatologii estetycznej w Polsce i zagranicą.
 • lek. stom. Tadeusz Telesz
  16
  Od 12 lat specjalizuje się w radiologii stomatologicznej, łączy wiedzę z zakresu medycyny oraz inżynierii urządzeń medycznych. Autor wielu opracowań i artykułów w prasie fachowej. Prowadzi wykłady i szkolenia szczególnie w zakresie technik pozycjonowania oraz analizy obrazów cyfrowych.

Strony