Infolinia

506 459 699

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Lista wykładowców

 • dr n.med. Maciej Żarow
  Absolwent Uniwersytetu Sammelweisa w Budapeszcie. W latach 1998 – 2005 był pracownikiem Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum. W 2003 roku obronił z wyróżnieniem pracę doktorską. Obecnie jest kierownikiem Kliniki Stomatologicznej Dentist w Krakowie. W swojej praktyce zajmuje się stomatologią estetyczną, protetyką i endodoncją. Dr Żarow to znany wykładowca krajowych i zagranicznych kongresów. Prowadzi specjalistyczne kursy dla lekarzy praktyków.
 • dr n. med. Maciej Kuźmiński
  12
  Absolwent Akademii Medycznej w Łodzi z 1995 roku. W tym roku rozpoczął pracę w Akademii Medycznej w Łodzi oraz w swoim gabinecie. . Za swoją pracę doktorską otrzymał Nagrodę Zespołową Ministra Zdrowia i Indywidualną Nagrodę Naukową.  Prowadzi od wielu lat kursy i wykłady w Polsce i za granicą z zakresu endodoncji, które cieszą się wielkim powodzeniem. Autor wielu prac naukowych. 
 • dr n. med. Joanna Łaszkiewicz
  13
  Absolwentka Akademii Medycznej w Łodzi z 1992 roku. Również w  tym roku rozpoczęła pracę w Instytucie Stomatologii Akademii Medycznej jako asystent. Jest adiunktem w Zakładzie Stomatologii Zachowawczej Katedry Stomatologii Zachowawczej, Endodoncji i Periodontologii Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Prowadzi własną praktykę stomatologiczną. Pracę doktorską obroniła w 2000 r. Prowadzi kursy dla lekarzy stomatologów w kraju i zagranicą.
 • dr n. med. Aneta Ostrowska
  14
  Absolwentka Uniwersytetu Medycznego z 2005 roku. Po stażu rozpoczęła studia doktoranckie na UM w Łodzi. W 2011 roku obroniła z wyróżnieniem pracę doktorską.  Kontynuuje pracę naukowo-dydaktyczną jako asystent w Zakładzie Stomatologii Zachowawczej UM w Łodzi. Obecnie jest w trakcie specjalizacji ze stomatologii zachowawczej z endodoncją. Prowadzi szkolenia i wykłady dla lekarzy z zakresu endodoncji. Autorka prac naukowych, uczestnik kursów i szkoleń w kraju i za granicą.
 • lek. stom. Tadeusz Telesz
  16
  Od 12 lat specjalizuje się w radiologii stomatologicznej, łączy wiedzę z zakresu medycyny oraz inżynierii urządzeń medycznych. Autor wielu opracowań i artykułów w prasie fachowej. Prowadzi wykłady i szkolenia szczególnie w zakresie technik pozycjonowania oraz analizy obrazów cyfrowych.
 • lek. stom. Magdalena Wilczak
  17
  Absolwentka Uniwersytetu Medycznego im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu z 2013 roku.  Finalistka konkursu na "Najlepszego studenta stomatologii".  Przewodnicząca studenckich  kół naukowych Chirurgii Periodontologicznej oraz  Protetyki Stomatologicznej. Prezes Polskiego Towarzystwa Studentów Stomatologii oddział Poznań w latach 2011-2014. International Scientific Officer International Association of Dental Students w latach 2011-2012.  Narodowy Koordynator Wymian i oficjalny delegat International Association of Dental Students w latach 2012-2015.  Autorka prac naukowych w recenzowanych pismach polskich oraz zagranicznych. Zdobyła pierwsze miejsce podczas Young Researchers Lecture Contest w Moskwie w 2013 roku.  Prezydent Young Dentists Worldwide.

Strony